5 věcí jak budeš pro něj neodolatelná

15. srpna 2008 v 19:24 |  Láska
1.Nepřetvařuj se
Když se kluků zeptáš,co mají na holkách rádi,odpovískoro všichni stejně:přirozenost!Co tím myslí?Že se nebudeš přetvařovat,oblékat a malovat se najednou jinak než obvykle.Buď sama sebou,ať už to znamená cokoli.
2.Chceš vypadat skvěle?Narovnej se!
Když občas kroužíš kolem výkladních skříní obchodů,pořádně se na sebe podívej a zkus vypnout hrudník,ramena dej dozadu a hlavu vzhůru!Stakovým držením těla budeš na ostatní působit hezky sebevědimě - a hned díky tomu budeš i mnohem zajímavější pro všechny kluky! Zkus to a uvidíš!
3. Otevři oči
Jakmile se na tebe se na tebe podívá, koukneš se rychle jinam? To je chyba. Udržuj s ním vždycky, když ho vidíš, přímý oční kontakt. To znamená, že se mu budeš chvíli dívat přímo do očí a teprve pak otočíš pohled někam jinam. Tak zaručeně probudíš jeho pozornost!
4.Že nejsi dokonalá? No a?
Nikdo není perfektní. A právě to dělá každého člověka jedinečným. Nejlépe zapůsobíš, když se rovnou přiznáš ke svým slabinám. Klidně udělej malý vtípek o svých křivých prstech nebo se zasměj sama sobě a tomu, že dokážeš zakopnout i o vlastní nohu.Potom budeš všem připadat mnohem sympatičtější a víc v pohodě!
5. Úsměv je dobrý, smích je super!
Většina kluků se shodne na tom, že je pro něho humor opravdu důležitý.Tím ale není myšleno, že se musíš neustále zamrzle usmívat. Klidně se můžeš tvářit vážně. Když kluci uslyší srdečný smích, budou zvědaví: Kdo to je?A proč se ta holka tak skvěle baví?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká věta by tě nejvíc potěšila?

miluji tě. 57.4% (105)
Promiň. 5.5% (10)
Vyhrál jsi 5 miliard. 24.6% (45)
Už nikdy nemusíš do školy. 12.6% (23)

Komentáře

1 *DunkelEngel* *DunkelEngel* | Web | 15. srpna 2008 v 19:28 | Reagovat

Ahoj, moc potřebuju tvůj hlas do soutěží kde jsem. Více na mém blogu, moc děkuji předem :-*

PS:moc krásnej blog ;) :)

2 Katy Katy | Web | 15. srpna 2008 v 19:31 | Reagovat

Ahojky, hlásneš prosím pro mě tady= http://lovec-labrador.blog.cz/0808/1-kolo-sonpisnicku jsem tam jako Katy a Bill Kalulitz s písničkou Vergessene kinder...děkuju moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama